در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
هرآنچه باید در مورد خرید سرویس خواب بدانید

هر شخصی به طور معمول حدودا 8 ساعت از شبانه روز را به خواب اختصاص می دهد بنابراین برای داشتن  یک خواب راحت در طول شب و برای استراحت باید مکان مناسب و همچنین اسباب مناسبی را تهیه کرد. همواره انتخاب یک تخت خواب مناسب و یک دکوراسیون زیبا برای اتاق خواب دغدغه بسیاری از افراد است. با ما همراه باشید تا در ادامه نکات انتخاب تخت خواب مناسب و هرآنچه باید در مورد خرید سرویس خواب بدانید را با یکدیگر بررسی کنیم:

🤔سرویس خواب شامل چه وسایلی است؟

به طور معمول هر سرویس خواب شامل یک تخت خواب و پاتختی و میز آرایش و کمد لباس می باشد که همگی با یک سبک و طرح و رنگ ساخته شده اند،  با توجه به سلیقه شخصی و سبک دکوراسیون مورد نظر انتخاب های متنوعی می توانید داشته باشید. البته نسبت به سلیقه شما و همچنین ابعاد فضای اتاق خواب ممکن است هریک از این لوازم کم و یا اضافه شوند.

 

🤔نکاتی که باید هنگام خرید سرویس خواب دونفره دقت کنید

 

 

برای انتخاب یک سرویس خواب ارزان و شیک و مناسب باید اطلاعات کافی از جنس و ابعاد و طرح و سبک آن داشته باشید تا بتوانید حداکثر استفاده از فضای اتاق خواب و سرویس خواب را داشته باشید.

* ابعاد سرویس خواب و فضای اتاق خواب

اولین نکته توجه به ابعاد اتاق مورد نظر و همچنین ابعاد سرویس خواب می باشد تخت خواب یکی از اصلی ترین اجزاء یک سرویس خواب است که باید به ابعاد آن توجه ویژه ای داشته باشید زیرا بیشترین فضا را در اتاق خواب اشغال می کند. معمولا اندازه های استانداردی برای تخت خواب وجود دارد که گاهی اوقات  بعضی از شرکت های تولید کننده تغییراتی را در این ابعاد ایجاد می کنند تا مناسب سلیقه و در خواست مشتری باشد.

توجه کنید که ابعاد سرویس خواب دو نفره باید به صورتی باشد که با قرار گرفتن در اتاق خواب هر دو نفر به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

برای اتاق خواب های بزرگ در انتخاب سبک دکوراسیون میتوانید انتخاب های متنوعی از جمله کلاسیک و یا مدرن ویا هر طرح  رنگی را داشته باشید، همچنین می توانید از تمام وسایلی که در سرویس خواب موجود است، از جمله پاتختی و پاف و میز آرایش و کمد لباس استفاده کنید.

اما در اتاق خواب هایی با ابعاد کمتر سعی کنید از سرویس خواب  دونفره با طرح های ساده تر و همچنین رنگ های خنثی و یا سفید استفاده کنید که باعث بزرگتر جلوه دادن فضا و همچنین زیبایی دو چندان آن شود زیرا استفاده از سرویس خواب با طرح های شلوغ و رنگ های متنوع باعث آشفته به نظر رسیدن اتاق خواب می شود.

* تناسب بین سبک دکوراسیون سرویس خواب

 

 

برای زیباتر جلوه دادن اتاق خواب و همچنین آرامش بخش بودن آن باید تمامی لوازمی که در اتاق خواب استفاده می شوند از یک سبک پیروی کنند زیرا وجود سبک های گوناگون در دکوراسیون باعث آشفتگی و شلوغی می شود و جلوه زیبایی به اتاق خواب نمی دهد. به عنوان مثال اگر از تخت خواب های چوبی و سلطنتی استفاده می کنید میز آرایش  و یا دیگر لوازم دکوراسیون و یا تزیینی شامل ساعت و تابلو دکوراتیو نیز باید به همان سبک انتخاب شود. به عنوان مثال اگر از متریال استیل و یا آینه کاری در سرویس خواب استفاده شده میتوانید با انتخاب یک تابلو دکوراتیو برجسته و کارشده با آینه و یا قاب استیل جلوه زیبایی به دکوراسیون اتاق خواب خود بدهید.

امروزه در سبک سرویس خواب مدرن تنوع زیادی وجود دارد و دارای طرح های گوناگونی هستند، در این نوع سبک از دکوراسیون به طور معمول از تخت خواب های ساده و شیک استفاده می شود که قابلیت هماهنگی با دیگر لوازم سرویس خواب را دارد و به راحتی میتوانید با توجه به سلیقه خود دیگر لوازم اتاق خواب را هماهنگ آن با انتخاب کنید.

طرح های سرویس خواب اسپرت معمولا برای سرویس های تک نفره استفاده می شود.

البته انتخاب سبک و طرح دکوراسیون سرویس خواب کاملا به سلیقه و نظر شخصی شما بستگی دارد.

* کاربردی بودن سرویس خواب

در اتاق خواب های کوچک سعی کنید از سرویس خواب هایی استفاده کنید که کارایی بیشتری برای شما داشته باشد، به عنوان مثال انتخاب تخت خواب هایی که در زیر آن باکس و کشو قرار گرفته بسیار مناسب و کاربردی است و فضای قابل استفاده زیادی را در اختیارتان قرار می دهد. همچنین می توانید از تخت خواب های تاشو و کم جا استفاده کنید که فضای بسیار کمی را اشغال می کند و در مواقعی که نیازی به تخت خواب ندارید می توانید آن را جمع کنید.

برای انتخاب سرویس خواب دو نفره با توجه به ابعاد فضای مورد نظر و ابعاد سرویس خواب لزوما نیازی نیست که از تمام وسایل موجود در سرویس خواب خریداری کنید اما می توانید از سرویس خواب هایی استفاده کنید که فضای کاربردی زیادی از جمله کشو و باکس در زیر تخت خواب و یا قسمت تاج آن داشته باشد و می توانید آینه و میز آرایشی  انتخاب کنید که دارای تعداد کشو بیشتری باشد تا نیاز شما به کمد لباس را کاهش دهد.

 

 

قیمت سرویس خواب با توجه به سبک آن و جنس و کیفیت و همچنین شرکت سازنده آن و خدمات پس از فروش بستگی دارد.

در انتخاب یک سرویس خواب دو نفره با کیفیت و مناسب ممکن است با قیمت های مختلفی مواجه شوید اما توجه داشته باشید که قیمت تمام شده سرویس خواب با توجه به کارایی و کیفیت جنس آن تعیین می شود.